Hotel Guararapes
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Overdekt zwembad Buitenzwembad |
| Spa en ontspanning Stoomcabine | Vergaderfaciliteiten Vergader-/Banketfaciliteiten | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden Kinderzwembad |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Het comfortabele Hotel Guararapes Miguel Pereira is gelegen binnen een 10-minuten rijafstand van de Museu Francisco Alves en op afstand van 4 km van het Cachaca Museum. Het hotel beschikt over een wifi in openbare gebieden.
Het centrum van Miguel Pereira kan worden bereikt binnen 20 minuten lopen van dit hotel, en culturele locaties zoals het Cachaca Museum liggen op 15 minuten rijden. U kunt Museu Ferroviario Miguel Pereira gemakkelijk vinden op een korte afstand van Guararapes.
Als u in het pand in Miguel Pereira verblijft, kunt u kiezen uit een van de 10 kamers met een flatscreen TV met satellietzenders en essentiële zaken zoals airconditioning. Ze omvatten een apart toilet en een douche in de badkamers. De betegelde privébadkamers zijn uitgerust met een apart toilet en een douche.
Bar Bom Clima bevindt zich op slechts 1 km verwijderd van Guararapes Miguel Pereira.
- Locale bezienswaardigheiden
- Viaduto Paulo de Frontin2,1 km
- Museu da Cachaca4 km
- Cachoeira Do Pocao3,5 km
- Lago Javary1,1 km
- Kerk van Sint Antonius2 km
- Museu Ferroviario Miguel Pereira700 m
- Igreja de Paty do Alferes3,8 km
- Shopping Florescer2 km
- Cachaca Museum4 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Antonio Carlos Jobim124 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
- Brandblussers
Horeca
- Gedeelde keuken
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Overdekt zwembad
- Buitenzwembad
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Sauna
- Stoomcabine
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Vergader-/Banketfaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Terras
- Tuinmeubelen
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
- Kinderzwembad
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Hotel Guararapes naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 20 minuten om in het stadscentrum van Hotel Guararapes te komen. - ✈
Hoe ver is de luchthaven Antonio Carlos Jobim van Hotel Guararapes?
Er is een 125 km afstand tussen Antonio Carlos Jobim en Hotel Guararapes. - 🚗
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Hotel Guararapes?
Hotel Guararapes biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Hotel Guararapes uitchecken?
Klanten van Hotel Guararapes moeten tot 12:00 uitchecken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in dit hotel in Miguel Pereira?
De gemiddelde kamerprijs in dit hotel in Miguel Pereira is $47. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Welke betaalmethode is beschikbaar bij dit hotel in Miguel Pereira?
Gasten van dit hotel in Miguel Pereira kunnen zowel met Visa, Maestro en Diners Club, als ook met andere betaalwijzen betalen. - ❓
Vind ik een werkplek in mijn kamer in Hotel Guararapes?
Ja, in sommige kamers is een werkruimte beschikbaar in Hotel Guararapes. - ❓
Welk soort zwembad heeft Hotel Guararapes?
Er is een zwembad beschikbaar bij Hotel Guararapes.